O nas : Tworzymy zespół radców prawnych i aplikantów radcowskich

Tworzymy zespół radców prawnych i aplikantów radcowskich. Współpracujemy z innymi radcami prawnymi i adwokatami z całej Polski. Nadzór nad bieżącą działalnością kancelarii sprawuje aplikantka radcowska Magdalena Marta Podgórska.

Aplikantka radcowska Magdalena Marta Podgórska

Magdalena Marta Podgórska – aplikantka radcowska. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W czasie studiów była członkiem Uniwersyteckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2010 r. rozpoczęła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. Od 2008 r. pracuje w Kancelarii Radcy Prawnego Anny Wilk w Jeleniej Górze. Specjalizuje się w prawie administracyjnym, prawie rodzinnym, prawie pracy oraz prawie cywilnym, w tym w szczególności w prawie spadkowym.

Poprzez nasze zaangażowanie w poznanie specyfiki działalności Klienta, szans, jakie przed nim stoją oraz ryzyka, któremu musi stawić czoła skutecznie doradzamy naszym Klientom jak przewidywać rozwój sytuacji w taki sposób, by minimalizować możliwość popełnienia błędu. Pomagamy, doradzamy, strzeżemy interesów naszych Klientów, zapewniamy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług jak i ich terminowość.

Doświadczenie prawnicze zdobywamy od początku lat dziewięćdziesiątych, początkowo w ramach pracy w sądownictwie, a następnie jako radcowie prawni w kancelarii. Obecnie prowadzimy Kancelarie Radcy Prawnego, w której zatrudniamy radców prawnych i aplikantów radcowskich. Jako patroni szkolimy również aplikantów radcowskich.

Ponad zdobyte wykształcenie i praktykę, na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w kursach i szkoleniach organizowanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Wałbrzychu, jak również Krajową Izbę Radców Prawnych.