O nas : Tworzymy zespół radców prawnych i aplikantów radcowskich

Tworzymy zespół radców prawnych i aplikantów radcowskich. Współpracujemy z innymi radcami prawnymi i adwokatami z całej Polski.

Poprzez nasze zaangażowanie w poznanie specyfiki działalności Klienta, szans, jakie przed nim stoją oraz ryzyka, któremu musi stawić czoła skutecznie doradzamy naszym Klientom jak przewidywać rozwój sytuacji w taki sposób, by minimalizować możliwość popełnienia błędu. Pomagamy, doradzamy, strzeżemy interesów naszych Klientów, zapewniamy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług jak i ich terminowość.

Doświadczenie prawnicze zdobywamy od początku lat dziewięćdziesiątych, początkowo w ramach pracy w sądownictwie, a następnie jako radcowie prawni w kancelarii. Obecnie prowadzimy Kancelarie Radcy Prawnego, w której zatrudniamy radców prawnych i aplikantów radcowskich. Jako patroni szkolimy również aplikantów radcowskich.

Ponad zdobyte wykształcenie i praktykę, na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w kursach i szkoleniach organizowanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Wałbrzychu, jak również Krajową Izbę Radców Prawnych.